Arakovo

ARAKOVO Araraj je miesto s najväčším počtom ár a iného vzácneho exotického vtáctva. Ponúkame jedinečnú možnosť byť v priamom osobnom kontaktne s najväčšími papagájmi na svete a medzi našimi vtákmi sa nachádzajú výnimočné, jedinečné a veľmi vzácne druhy, ktoré je možné vidieť len u nás!

Okrem toho si môžete ary pozvať aj k sebe domov, na Vaše oslavy, rodinné udalosti, svadby, ako nezabudnuteľné spestrenie Vašich životných udalostí.

Ako vzniklo Arakovo?
Na začiatku to bola len osobná vášeň malej skupiny ľudí, ktorí sa rozhodli doma chovať ary a iné exotické vtáky. Po čase, keď spoznali ich charakter a jedinečnosť, vznikol nápad priblížiť tieto neuveriteľné tvory širšej verejnosti, nakoľko bežné aj kontaktné zoo sa na vystavovanie exotických vtákov zameriava len okrajovo, bez možnosti osobného kontaktu.
Čo je naším cieľom?
Chceli sme vytvoriť miesto, kde umožníme všetkým prísť a stráviť neobmedzený čas s týmito prekrásnymi stvoreniami, ktoré by možno inak nikdy nemohli vidieť. Miesto, kde sa budú môcť osobne zoznámiť s každým jedným vtákom, spoznať ich po mene, nájsť si obľúbenca a vytvoriť si s ním vzťah a následne sa k ním opätovne vracať.
Previous slide
Next slide

Ponuka služieb

📞 Mobil

0917 535 297

📧 Email

arakovo.zoo@gmail.com

Sledujte nás

Copyright @2021 Arakovo. Všetky práva vyhradené.