Kontakt

­čô× Mobil

0917 535 297

­čôž Email

arakovo.zoo@gmail.com

ARAKOVO Bojnice

otváracie hodiny:

PO - NE

ZATVORENÉ

O nás

Dovo─żte, aby sme sa V├ím v kr├ítkosti predstavili. Sme spolo─Źnos┼ą ARAKOVO a sme najv├Ą─Ź┼íia kontaktn├í ZOO s exotick├Żm vt├íctvom na Slovensku a aj v celej Eur├│pe.

┼ápecializujeme sa na Ary, Kakadu a absol├║tnu raritu – Zob├íkoro┼żce. Aktu├ílne chov├íme viac ako 70 exempl├írov.

Na┼ía ─Źinnos┼ą vych├ídza z osobnej z├í─żuby a v├í┼íne pre exotick├ę vt├íctvo, ktor├║ sme sa rozhodli prinies┼ą aj pre ┼íirok├║ verejnos┼ą. Pr├íve preto sme zriadili kontaktn├║ ZOO, kde m├┤┼że pr├şs┼ą ktoko─żvek a osobne za┼żi┼ą toto n├ídhern├ę vt├íctvo. Sme absol├║tne jedine─Źn├ş v tom ─Źo rob├şme – sprostredkov├ívame ─żu─Ćom nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok t├Żm, ┼że si m├┤┼żu papag├íje osobne pohladka┼ą, nak┼Ľmi┼ą, da┼ą na ramen├í, zobra┼ą do n├íru─Źia, hra┼ą sa s nimi a zab├íva┼ą, spravi┼ą si kr├ísne fotografie a vide├í. 

Vzh─żadom k obrovsk├ęmu z├íujmu o tento projekt zo strany verejnosti sme sa preto rozhodli roz┼í├şri┼ą na┼íu ponuku slu┼żieb a sprostredkova┼ą tento neuverite─żn├Ż a nezabudnute─żn├Ż z├í┼żitok ka┼żd├ęmu ­čśÇ .

ARAKOVO si m├┤┼żete pozva┼ą aj na Va┼íe narodeninov├ę oslavy, firemn├ę ─Źi obecn├ę akcie a okrem programu pre Va┼íe eventy pon├║kame aj vzdel├ívac├ş program pre ┼íkoly s priamym kontaktom s na┼íimi papag├íjmi.

Copyright @2021 Arakovo. V┼íetky pr├íva vyhraden├ę.