Kontakty

Prevádzkovateľ:

📞 Mobil

+421 917 535 297

📧 Email

arakovo.zoo@gmail.com

Eventy, podujatia, rezervácie termínov, objednávky:

📞 Mobil

+421 918 373 761

📧 Email

arakovo.info@gmail.com

O nás

Dovoľte, aby sme sa Vám v krátkosti predstavili. Sme spoločnosť ARAKOVO a sme najväčšia kontaktná ZOO s exotickým vtáctvom na Slovensku a aj v celej Európe.

Špecializujeme sa na Ary, Kakadu a absolútnu raritu – Zobákorožce. Aktuálne chováme viac ako 70 exemplárov.

Naša činnosť vychádza z osobnej záľuby a vášne pre exotické vtáctvo, ktorú sme sa rozhodli priniesť aj pre širokú verejnosť. Práve preto sme zriadili kontaktnú ZOO, kde môže prísť ktokoľvek a osobne zažiť toto nádherné vtáctvo. Sme absolútne jedineční v tom čo robíme – sprostredkovávame ľuďom nezabudnuteľný zážitok tým, že si môžu papagáje osobne pohladkať, nakŕmiť, dať na ramená, zobrať do náručia, hrať sa s nimi a zabávať, spraviť si krásne fotografie a videá. 

Vzhľadom k obrovskému záujmu o tento projekt zo strany verejnosti sme sa preto rozhodli rozšíriť našu ponuku služieb a sprostredkovať tento neuveriteľný a nezabudnuteľný zážitok každému 😀 .

ARAKOVO si môžete pozvať aj na Vaše narodeninové oslavy, firemné či obecné akcie a okrem programu pre Vaše eventy ponúkame aj vzdelávací program pre školy s priamym kontaktom s našimi papagájmi.

Copyright @2021 Arakovo. Všetky práva vyhradené.