Harlequins

 Ahojky! Volám sa Olívia

a som vášnivá kaderníčka. Stačí, aby ste prešli popod konár, na ktorom sedím a hneď máte postarané o nový účes.

Nie som nejaký extra mojkáč, ale vždy sa rada s každým odfotím. Neodmietnem žiadne jedlo, ktoré by ste mi ponúkli a orechy mi vždy urobia veľkú radosť.

Od ostatných harlekýnov ma rozoznáte podľa toho, že mám na tvári na striedačku čierne a oranžové pierka. To tu nikto iný nemá, všetci majú len čierne.

Zdravím! Ja som Júlia.

Som sestra Olívie. Rovnako ako ona, ani ja nie som nejaký extra maznák.

Hovorila o mne, že som pani dôležitá, čo sa nikdy nenechá pohladkať, ale ja si dovolím tvrdiť, že to nie je pravda. Jednoducho mám rada, keď je po mojom. A hladkať sa nechám, len keď chcem.

Ak si ma ale posadíte na plece, rada sa s vami odfotím 😀 .

Čaute všetci! Ja som Ramsey

a hovoria o mne, že som také veselé vtáča. Každý podvečer sa rozhodnem všetkým predviesť svoju širokú slovnú zásobu a tak sa posadím na najvyšší konár, aby ma bolo dobre počuť a spustím: „Ahoj! Ahoj! Kukuk!“
Dokonca viem povedať aj meno svojej zelenokrídlej kamarátky a nedávno ma prichytili, ako jej meno vykrikujem zo spania. Ja si to nepamätám, ale vraj som kričal: „Lora! Lora! Kukuk!“
Tiež rád napodobňujem rôzne zvuky ako mrmlanie ľudí a podobne.

Vždy, keď zbadám nejaké dobré jedlo, začnem tancovať a neprestanem, až pokiaľ mi to jedlo nedáte 😀 .

 

Ahoj! Ja som Bono,

ale niektorí ma volajú Bobuľo. Túto prezývku mám však veľmi rád a vždy na ňu zareagujem tak, že sa celý naježím a radostne zakričím.

Mam rád orechy a milujem škrabkanie.

Príďte ma navštíviť! 😀

 

Dobrý, volám sa Rio

a rovnako ako môjho brata, aj mňa prezývajú Bobuľo. Spolu sme Bobuľovia 😀

S mojím bráškom Bonom sme si veľmi podobní, výzorom aj povahou. Obaja milujeme orechy a škrabkanie. Radi sedávame ľuďom na pleci alebo sa zdržujeme v ľudskej prítomnosti.

Stačí sa na nás len pozrieť a už nás máte vyštveraných na pleci 😀 .

Pekný deň prajem! Ja sa volám Valentino

… a čoskoro vám o sebe niečo poviem 🙂
 

Ahojte kamoši! My sme Spice girls

Päť sestier, ktoré sú si navlas . . . teda napierko podobné. Dostali sme tak zatiaľ skupinové meno Spice girls a keď trošku vyrastieme a ukážu sa aj nejaké rozdiely, dostaneme každá vlastné meno. Teraz je to však ťažké aj pre našich ošetrovateľov, pretože sa nielen podobáme ako vajce vajcu výzorom, ale aj povahou.
Všetky sme veľmi kľudné a milé, milujeme ľudskú pozornosť a podstúpime čokoľvek, aby sme sa dostali k jedlu. Lebo, nebudeme klamať, sme také čierne diery na jedlo 😀 .
Veľmi radi si pochutnáme na zrne a orechoch a tiež máme v obľube obžúvať celé, nenakrájané jabĺčka.
Copyright @2021 Arakovo. Všetky práva vyhradené.