Arakanga Group

Ahojky! Ja som Barbie.

A som zo všetkých ár najfarebnejšia. Volajú ma tiež pusinkátor, pretože veľmi rada všetkých ľudí pusinkujem, ale vo svojej povahe mám aj veľkú bojovnosť, preto ak už ma niekto prestane pusinkovať, no ja mu stále chcem dať pusu, máličko ho hryznem, aby som dosiahla to, čo chcem.

To, že som krásna, si plne uvedomujem a preto, aby som si toto postavenie udržala, zvyknem ostatným skracovať chvosty. Vďaka tomu som si od našich ošetrovateľov získala väčšiu pozornosť ako moji ostatní operení kamoši. Stále na mňa musia dávať pozor 😀

Pekný deň prajem, ja som Lilien

a som drobné a nežné vtáča. Mám ešte dvojča, sestru Vivien a s ňou trávim všetok svoj čas. Jedna na druhú dávame pozor a navzájom sa o seba staráme. Rozprávať ešte neviem, ale učím sa. Občas sa mi podarí povedať pekne: „Kukuk!“
 Mám rada, keď ma hladkajú po hlavičke a tiež sa rada odfotím s každým, kto ma poprosí.

 

Čaute kamoši! Ja som Vivien

a hoci sme s Lilien dvojčatá, je medzi nami výrazný rozdiel, vďaka ktorému nás môžete jednoducho rozoznať. Ja mám vzadu na hlave zelené pierka, čo je pre môj druh veľmi nezvyčajné a vzácne.
Rovnako ako Lilien, aj ja som veľmi obľúbená, hlavne medzi deťmi a veľmi rada sa s nimi fotím.

Keď sa mi pekne prihovoríte, dám vám aj pusinku 😀

Ahoj! Volám sa Mauglí.

Som jeden z tých najmladších a prezývajú ma Plyšák. To preto, lebo som takmer vždy naježený a vtedy vyzerám ako plyšová hračka.

Mám rád škrabkanie a najradšej tak, že si opriem hlavičku o vašu hruď. Tak je to najlepšie 🙂

Ako všetci moji kamaráti milujem orechy, a keď si všimnem, že nejaký držíte, do sekundy vám priletím na ruku 😀

Copyright @2021 Arakovo. Všetky práva vyhradené.